Vacature

Marc Lansink

Heb je vragen over de vacature?

Marc Lansink

Vestigingsmanager

T: 06 20 96 10 80
Stel mij een vraag

Laten we kennismaken!

Interesse? Vul je gegevens in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Maak kennis met het team Boomverzorging!

Ren Lagerweij

Projectleider ETT

T: 06 2095 9482
E: ren.lagerweij@idverde.nl

Erik Ganzeboom

Werkvoorbereider

T: 06 1006 4503
E: erik.ganzeboom@idverde.nl

Stefan Doesburg

Leerling Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: stefan.doesburg@idverde.nl

Stijn Lanters

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: stijn.lanters@idverde.nl

Ellen Zwartkruis

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: ellen.zwartkruis@idverde.nl

Rob van Dreumel

Projectleider

T: 06 1093 3928
E: rob.v.dreumel@idverde.nl

Joost Valkenburg

Projectleider

T: 06 2240 8140
E: joost.valkenburg@idverde.nl

Marc Spijkerman

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: marc.spijkerman@idverde.nl

Maarten Lunenborg

Uitvoerder Boomverzorging

T: 055 599 94 44
E: maarten.lunenborg@idverde.nl

Lenneart Hartman

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: lennaert.hartman@idverde.nl

Guido Mulder

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: guido.mulder@idverde.nl

Laurens Kamphorst

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: laurens.kamphorst@idverde.nl

Korne de Boer

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: korne.d.boer@idverde.nl

Wesley Huibertse

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: wesley.huibertse@idverde.nl

Dennis van Herpen

Voorman A Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: dennis.v.herpen@idverde.nl